• BEYOND DENTAL & HEALTH

    Профессиональное оборудование и

    препараты для отбеливания зубов

BEYOND ™

З роками при вживанні їжі з барвниками, чаю або кави при курінні сигарет, зуби починають темніти. Регулярна гігієна може видалити деякі поверхневі плями на емалі, але ті, які проникли в глибокі тканини зуба важко видалити звичайним способом.

Відбілювання зубів системою BEYOND ™ є одноразовою процедурою, яка пов’язана з нанесенням спеціального гелю на зуби, а потім активацією за допомогою потужного джерела світла акселератора. Відбілюючий гель розроблений на основі перекису водню та інших компонентів, спрямованих на підвищення результат а і зниження чутливості.
Відбілюючий гель при впливі світла прискорювача Beyond Polus ™ вступає в реакцію. Світло, що випромінюється акселератором, прискорює процес відбілювання шляхом збільшення швидкості розпаду перекису водню.
Це призводить до швидкого окислення нальоту в емалевих призмах зуба, про що свідчить зміна кольору. У результаті ми отримуємо білі зуби у пацієнта. Вся процедура займає близько 45 хвилин, але тривалість процедури може змінюватись в залежності від відтінку зуба і насиченості пігментами.
При правильному проведенні процедури, відбілювання зубів системою BEYOND ™ є повністю безпечним. Ефект видно в середньому протягом двох років.

Поиск по сайту