Відомості про відбілювання

 

Історія відбілювання

Чи можете ви повірити, що відбілювання зубів практикується з часів середньовіччя? На щастя, все рухається вперед і поточні методи можуть бути цілком безпечними.
Перший запис про застосування перекису водню для відбілювання зубів було зроблено у 1884 році. Зрозуміло, що з того часу було введено багато інновацій. У 1918 році, дантисти здійснили відкриття, про те, що інтенсивне світло прискорює процедуру відбілювання перекисом водню. Інше відкриття було зроблено у 1989 році, коли стоматологи почали застосовувати перекис карбаміду у поєднанні із традиційними капами для відбілювання зубів в домашніх умовах.
У 1996 році з’явилося перше лазерне відбілювання зубів.
Остаточним переломом в 1999році було введення Beyond Power-Whitening- найефективнішої системи відбілювання зубів — завдяки найновішим оптичним технологіям, фільтруванні світла, а також спеціальному гелю.
Наукові дослідження доводять, що застосування перекису водню для відбілювання зубів є ефективним та безпечним. Спілка стоматологів застосовує його для відбілювання уже роки. Він не змінює та не руйнує структуру зубів; а тільки покращує колір зубів та повертає Вашій посмішці осяйність.

Питання та відповіді

  1. Як визначити чи підходить мені світлове відбілювання системою Beyond?

Насправді, кожному бажаючому відбілити зуби гарантовані чудові результати. Це стосується зубів, що потемніли від паління чи таких напоїв, як кава та чай, або покрилися плямами внаслідок вживання тетрацикліну та фтору чи пожовтіли від ліків або є темними від природи.

  1. На скільки відтінків можна відбілити зуби?

Тести доводять, що після відбілювання системою «Веyond Whitening Accelerator», у пацієнтів спостерігається покращення кольору зубів на 5-14 відтінків за шкалою Віта. Відбілювання приладом «Beyond» завжди даруватиме Вам білосніжні, осяйні посмішки!

  1. Скільки часу зберігається білосніжна посмішка?

Зазвичай результат зберігається два роки, однак все залежить від пацієнта, його звичок та типу дієти.

  1. Яка різниця між системою «Бейонд» та іншими системами відбілювання?

Дана система відбілює Ваші зуби за одну процедуру і не викликає побічних ефектів. Не завдаючи шкоди зубам, Ви досягаєте максимальних результатів.

  1. Скільки часу триває курс відбілювання системою «Бейонд»?

Всього за 30-40 хвилин колір Ваших зубів неймовірно покращиться . Процедура відбілювання триває стільки ж часу, що й стрижка чи манікюр у салоні– це так просто!

  1. Наскільки безпечними є процедури з приладом «Бейонд»?

Система світлового відбілювання «Бейонд» є, без сумніву, безпечною. Оскільки прилад «Бейонд» використовує холодне світло максимальна температура якого 37.6 С. При низькій температурі , нерв зуба не подразнюється. Також відбілюючий гель розроблено на водяній основі і це попереджує руйнування зубів або емалі.

  1. Які рекомендації по догляду за зубами після проходження курсу відбілювання системою «Бейонд»?

Протягом 24 годин після процедури відбілювання системою «Бейонд» пацієнту не рекомендується палити, вживати Їжу, що містить барвники та напої такі як вино, кава, чай та кока-кола. Також пацієнтові потрібно уникати кольорових паст та ополіскувачів.

Сайти

www.beyonddent.com/pl – Strona dla stomatologów

www.ebright-pro.comDomowe wybielanie zębów

www.whitespa.plWybielanie zębówBEYOND™ w komfortowej atmosferze spa

www.beyondpolus.co.ukTeeth whitening in the UK

www.hvidebisser.dkTandblegning i Danmark

www.beleni-beyond.czBělení zubů v Česká republika

Поиск по сайту