ПОШУК
ВХІД

Arkana — професійна косметика для салонного і домашнього догляду за шкірою

Компанія 4Prof — офіційний представник професійної косметики Arkana в Україні. 

Arkana – польський бренд професійної косметики, був заснований в 2011 році.

Провідні досвідчені біотехнологи слідують останнім тенденціям в косметології, щоб створити результативну косметику. Вона діє в двох напрямках: захищає від згубного впливу зовнішніх і внутрішніх факторів і запобігає процесам старіння на молекулярному рівні. Багато продуктів марки, стають бестселерами завдяки своїй ефективності і доступною ціною. 

Наукові відкриття в галузі медицини та косметології дають можливість косметиці Arkana поєднувати в собі новітні активні інгредієнти. Серед них — біоміметичний пептид, який глибоко проникає в шкіру і швидше, інтенсивніше, точніше і більш помітно впливає на її стан. Активні компоненти для нашої косметики зібрані з усього світу — з Німеччини, Швейцарії, Франції, Швеції, Іспанії, Італії, Китаю, Кореї та Японії.

Косметика Arkana зосереджена на лікуванні, яке активізує природні процеси самовідновлення шкіри. Ми враховуємо індивідуальні потреби кожного клієнта і допомагаємо вибрати професійні процедури і домашній догляд, які допоможуть впоратися зі специфічними проблемами і поліпшити загальний стан шкіри.

Arkana підійде для тих, хто цінує ефективну косметику за доступною ціною.